Binance’a Kanada ve Bahreyn’den Onay!

Binance, yeni yıla dünyanın iki farklı ucundan aldığı onaylarla giriyor. Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki bu onaylar Binance kuruluşu için bir ilktir.

Read More

CZ: Her Banka Kripto Para ile İlgilenmeli!

Changpeng Zhao Singapur’da katıldığı televizyon programında blockchain ekosistemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Read More

BTC Durağanlığını Korurken, BNB Yükseliyor

Bitcoin durağanlığını korurken, BNB’den atak geldi. Son 6 ayın en yüksek seviyesine ulaşan BNB fiyatı, 600 doların üzerine çıktı.

Read More

Binance, Squid Game Token Dolandırıcılarının Peşinde!

Binance ekibi, blok zinciri analitiği kullanarak Squid Game dolandırıcılarının peşine düştü.

Read More

Binance 1,4 Milyon BNB Token Yaktı!

Yakma işlemi, bir kripto paranın dolaşımdan kalıcı olarak kaldırılması anlamına geliyor. Bunun amacı arzı azaltarak, potansiyel olarak fiyatın artmasını sağlamaktır. Binance, piyasaya ilk BNB tokenı sunduğunda toplam arzın %50’sini yakma sözü vermişti. Bu da yaklaşık olarak 100 milyon BNB’yi yakmak demek oluyor. BNB’nin ilk çıktığı zaman şirket BNB’nin %40’lık arzını Binance ekibine tahsis edilmişti.

Read More

Coinbase Borsası NFT Sektörüne Giriş Yapıyor!

Coinbase Fonksiyonel Ürün Yönetimi Başkanı Sanchan Saxena 12.10.2021 tarihinde yaptığı açıklamada, NFT platformunda Ethereum tabanlı EFT’ler üretilmesine, sergilenmesine ve satın alma işlemlerinin yapılmasına olanak sağlanacağını dile getirdi.

Read More

Binance, USDT ve USDC İçin Solana Çözümleri Sunmaya Başladı.

Solana ağı formatı olan SPL entegresiyle Binance artık USDT-SPL ve USDC-SPL alım satımına başladığını duyurdu. Artık bu stablecoinler Solana ağı üzerinde de kullanılabilecek.

Read More

Binance, Avustralya’dan Türev Uygulamalarını Çekiyor!

Kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamada 23 Aralık’ta Avustralya’da türev ürünlerini kapatacağını bildirdi. Mevcut müşterilerine de vadeli işlemler ve kaldıraçlı işlemlerdeki pozisyonlarını azaltmak ve kapatmak için 90 gün süre verdi.

Read More

Binance, Europol’den Eski Dark Web Uzmanını İşe Aldı!

En tanınır ve büyük kripto para borsalarından Binance, denetim ve soruşturma ekibini güçlendirmek için Europol’ın eski dark web uzmanı Nils Andersen-Röed’in işe alındığını duyurdu.

Read More

Thodex Vurgunundan Son Gelişmeler!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Mali Suçlar Soruşturma Bürosu Savcısı Yücel Ertaş’ın yürüttüğü dava da soruşturma hala devam ediyor. Savcılık yaptığı soruşturma da hem Faruk Fatih Özer’in nerede olduğunu arıyor, hem de Thodex’te para kaybeden mağdurların zarar miktarlarını belirlemeye çalışıyor. Savcılık ayrıca Faruk Fatih Özer’in de aralarında bulunduğu tüm şüphelilerin Binance’e para aktardığını açıkladı.

Read More